Yhteystiedot

Hoivarakentajien tiimi

Tarmo Kemppainen
Toimitusjohtaja

tarmo.kemppainen@hoivarakentajat.fi
044 556 9935

Jouni Salmi
Asiakkuusjohtaja, Hoiva- ja palvelukodit, Päiväkodit ja koulut

jouni.salmi@hoivarakentajat.fi
040 523 5111

Mikko Vainioranta
Asiakkuusjohtaja, Hoiva- ja palvelukodit, markkinointi

mikko.vainioranta@hoivarakentajat.fi
040 701 5325

Arto Hievanen
Talotekniikkajohtaja

arto.hievanen@hoivarakentajat.fi
040 8644 892

Markku Kaurila
Maanhankintapäällikkö

markku.kaurila@hoivarakentajat.fi
0400 997 641

Mauri Heinonen
Toimialajohtaja, tilaelementit

mauri.heinonen@hoivarakentajat.fi
0400 767 107

Petri Taura
Sähköasiantuntija

petri.taura@hoivarakentajat.fi
0440 651 276

Timo Hämäläinen
Projekti-insinööri, takuutyöt

timo.hamalainen@hoivarakentajat.fi
050 551 4141

Jussi-Pekka Salmi
Projektipäällikkö

jussi-pekka.salmi@hoivarakentajat.fi
0400 304 336

Tuomas Nieminen
Projektipäällikkö

tuomas.nieminen@hoivarakentajat.fi
0400 416 708

Aleksi Salmi
Projektipäällikkö

aleksi.salmi@hoivarakentajat.fi
040 5515 996

Atte Hyttinen
Projektipäällikkö

atte.hyttinen@hoivarakentajat.fi
044 761 2124

Laura Simolin
Projekti-insinööri

laura.simolin@hoivarakentajat.fi
0400 551 599

Eero Kinnunen
Projekti-insinööri

eero.kinnunen@hoivarakentajat.fi
0400 859 698

Tuomo Koskimaa
LVI-Asiantuntija

tuomo.koskimaa@hoivarakentajat.fi
0400 526 250

Janne Pihlajamäki
Projekti-insinööri

janne.pihlajamaki@hoivarakentajat.fi
0400 847 717

Hermanni Pietilä
Projekti-insinööri

hermanni.pietila@hoivarakentajat.fi
0443 396 155

Takuuasioissa ota yhteyttä osoitteeseen takuutyot@hoivarakentajat.fi

Katso ohje takuutyötilauksen tekemiseen FIMX-palvelussa.

Laskutustiedot

Vastaanotamme laskuja ainoastaan verkkolaskuina.